Zľavy a benefity

Zbierajte body a vymieňajte ich za zľavy, tovar zadarmo alebo ich pošlite priateľom.

Náš vernostný bodový program stále testujeme. V prípade, ak sa vám stane, že sa vám body nepripísali na váš bodový účet, alebo nebudete vidieť body pri každom tovare, prípadne nejaké iné nedostatky, prosím napíšte nám na našu emailovú adresu.

Ako získate body

Ak sa chcete nášho bodového programu zúčastniť, najprv sa vždy prihláste cez stránku môj účet , inak sa vám body nemôžu pripísať na váš účet.

Váš bodový účet, môžete sledovať na stránke „môj účet“ v časti Moje body.

Je tam zobrazený celkový profil pohybu vašich bodov, od koho ste ich získali, za čo ste ich získali a ako ich miniete. Sú tam aj formuláre „Odporúčaj priateľovi“ a „Poslať body“.

Vymeňte body za benefity

Často kladené otázky

Ak urobíte objednávku bez toho, aby ste si vytvorili účet (čo je podmienka, inak nie je možné sledovať celý bodový proces), tak neexistuje účet, na ktorý sa body môžu pripísať.

Ak máte zaregistrovaný účet, musíte sa pred odoslaním objednávky prihlásiť.

Body sa vám pripíšu až po odoslaní tovaru a keď je objednávka presunutá do stavu „vybavená“.

Ak dostanete od priateľa jeho vygenerovaný odkaz, nesmiete byť prihlásený na stránke. Najprv treba kliknúť na vygenerovaný odkaz a až potom sa prihlásiť, alebo zaregistrovať a nakupovať (alebo sa prekliknúť do eshopu, vyplniť objednávku, pri ktorej si buď vytvoríte účet alebo sa prihlásite. Body dostanete až potom, keď je objednávka prepísaná do stavu „vybavená“.

V prípade ak tovar vrátite naspäť, či už objednávku neprevezmete alebo ju budete reklamovať, body sa vám z celkového počtu odpočítajú.

Ak požadujete zrušenie účtu, môžete body poslať svojmu priateľovi (musí mať na stránke zaregistrovaný účet).

Ak si body nechcete vymeniť za zľavu v objednávke, potom budú pri zrušení účtu stornované.

Referenciu musíte napísať na stránku produktu, ktorý ste si zakúpil/a (nie inde). Až po schválení adminom, sa vám body pripíšu na váš účet.

V pokladni, v časti „Medzisúčet“ môžete body odstrániť kliknutím na ikonu X. Zľava sa odpočíta a body sa vám pripíšu na účet.